O nas

WaterJetFiks - WJF


Doswiadczenie

Firma istnieje na polskim rynku od 1990r.

Działalnośc rozpoczynała jako firma tworząca wszelkiego rodzaju prace z kamienia. Nieodłącznym elementem działalności firmy była precyzyjna obróbka wymagającego materiału jakim jest kamień. Obecnie dysponując profesjonalną kadrą i wyspecjalizowanym parkiem maszyn możemy podjąć się obróbki strumieniem wody (waterjet) dowolnych materiałów.

Satysfakcja

Świadczymy usługi cięcia strumieniem wody dowolnych materiałów. Nasza firma posiada odpowiednią wiedzę i dowiadczenie, które gwarantują naszym Klientom oczekiwaną jakoć i czas wykonania zleceń. Do każdej pracy podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Każde zlecenie jest wyceniane oraz szczegółowo omawiane z Klientem. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełną rzetelnością i zaangażowaniem. Na nasze prace udzielamy gwarancji.

Wiedza

Wieloletnia praca związana z obróbką precyzyjną pozwoliła nam na zgromadzenie wiedzy w zakresie cięcia różnorodnych materiałów. Wytniemy nawet najbardziej trudne kształty np. dorabianie częci maszyn, uszczelki pod głowicę silników. Możemy zaoferować cięcie stali, cięcie szkła, cięcie granitu, cięcie marmuru, cięcie gresu, cięcie proste i pod kątem, gierunkowanie itp.

Park maszynowy

Do obróbki strumieniem wody posiadamy jedno z najnowocześniejszych zrobotyzowanych centr waterjet – Brembana Milestone Technocut firmy CMS Industries. Centra obróbcze Technocut należą do najlepszych na świecie. Nasza maszyna umożliwia cięcie w 5 osiach tzn. 3D z dokładnością do 0,2 mm. Obszar roboczy maszyny to 4000 x 2000 wysokość cięcia (maksymalna grubość materiału) to 200 mm.
Nasza komputerowo sterowana maszyna (CAM) pozwala nam na precyzyjną obróbkę na podstawie projektów wykonanych w technologii CAD (np. przygotowanie obróbki w oparciu o pliki dxf AutoCad). Oferujemy wycinanie wodą w trójwymiarze (3D) lub 2D każdego rodzaju wzornictwa w kamieniu, szkle, stali, ceramice, gumie jak i innych materiałach.

Zespół

Od początku istnienia firmy zajmujemy się cięciem precyzyjnym. Nasz presonel posiada ponad 10 letnie doświadczenie w obsłudze urzędzeń do cięcia wodą. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników możemy podjąć się cięcia najbardziej trudnoobrabialnych materiałów. Nasza kadra gwarantuje pracę najwyższej jakości. Firma udziela gwarancji na swoje prace.